R E K L A M A
PEČUJTE O ZDRAVÍ

Pečujte o své zdraví

Zdraví je bezpochyby to nejdůležitější, co máme. A přesto ho většina z nás bere jako samozřejmost, tedy alespoň do doby, než se objeví nejrůznější zdravotní problémy. Přitom by stačilo tak málo, abychom se jim vyhnuli či alespoň podstatně eliminovali riziko jejich vzniku. Například udržovat si ideální hmotnost.  Se zvyšující ručičkou na váze totiž roste výskyt řady onemocnění. Nedejte proto obezitě šanci, a pokud vám nějaký ten kilogram přebývá, vyzkoušejte Dukanovu dietu, která je založena na bílkovinách a zelenině.

 


Otestujte se

Než se do hubnutí pustíte, nechte si udělat kompletní zdravotní vyšetření. Celkový obrázek o vašem zdraví si můžete udělat bez toho, abyste museli podstupovat nejrůznější bolestivá vyšetření či nepříjemné odběry krve. S pomocí nejmodernějšího diagnostického přístroje Metatron Hunter se vše dozvíte bezbolestně, neinvazivně, bez zbytečného čekání a únavného obíhání mnoha ordinací. Na rozdíl od jiných metod, jako je například ultrazvuk, počítačová tomografie či magnetická rezonance, Metatron umí odhalit i skrytá stadia onemocnění. Rychle a přesně rozpozná příčinu vašich zdravotních problémů – parazity, viry i bakterie. Lokalizovat zvládne patologická ložiska až na úrovni genomu, nemoci tak můžete předejít, než propukne naplno. Dalším vysoce spolehlivým ošetřením je diagnostika z jazyka. To se řadí k jednomu ze spolehlivých vyšetření v centru medicíny. Ze vzhledu jazyka lze o zdravotním stavu daného jedince hodně vyčíst a podle povlaku, prasklinek či barvy se diagnostikuje onemocnění.

 

Léty ověřený pomocník

Pokud vás sužují nepříjemné bolesti zad, které vás omezují a brání v pohybu, pak vyzkoušejte akupunkturu. Tato tisíce let stará a ověřená metoda, která byla používána již v době kamenné, dá vaše tělo zase do pořádku. Skvělých výsledků dosahuje hlavně při léčbě bolesti zad, krční, hrudní či bederní páteře. Poradí si s akutními i chronickými problémy. Dlouhodobější potíže vyžadují více sezení, u náhle vzniklých může být účinek zaznamenán již do dvou dnů. Léčebné jehličky si poradí téměř se všemi lidskými neduhy, a ačkoli to vypadá na první pohled bolestivě, rozhodně se není čeho bát, skoro nejdou cítit. Méně známé je její využití v oblasti krásy. Kosmetická akupunktura zlepšuje vzhled pokožky, vyhlazuje vrásky – a to bez chemie a chirurgických zákroků. Výsledky jsou vidět již po první návštěvě. Navíc během ní dochází  k uvolnění a relaxace vaší mysli. Tak, odhoďte strach a vyzkoušejte její účinky!