O NÁS

Protože jsem si na vlastní kůži vyzkoušela úspěšnost Dukanovy diety a potvrdilo se mi, že je velmi účinná, (vlastně jsem z ní byla úplně nadšená), rozhodla jsem se rozšířit informace o této dietě také prostřednictvím těchto stránek. Dala jsem se dohromady s pár lidmi, kteří pomocí Dukanovy diety zhubli také i desítky kilogramů, takže s touto dietou mají mnoho zkušeností a mohou mi tedy velmi dobře poradit. Mám k dispozici také odborníka přes výživu, který Dukanovu dietu obézním lidem vřele doporučuje.

Věřím, že i díky těmto stránkám se Dukanova dieta dostane do povědomí lidí a pomůže tak mnoha nešťastníkům odhodit přebytečná kila. Dukan 11a

Pokud si nebudete vědět s něčím rady a budete chtít poradit, můžete se na nás obrátit. Na oplátku zase rádi uvítáme, pokud nám napíšete, jaké máte vy zkušenosti s Dukanovou dietou. Budeme moc rádi, když se nám pochlubíte s vašimi výsledky, kolik jste shodili a za jak dlouhou dobu, a pokud máte i nějaké fortografie, které bychom mohli  uveřejnit, abychom motivovali další zájemce o dietu, určitě nám je pošlete. 

Dukan 123aA protože jsem pro vaši inspiraci nasbírala spoustu receptů, uvítám, když i vy nám nějaké vaše recepty vhodné pro Dukanovu dietu pošlete, abychom mohli naši sbírku rozšířit.
Snažím se, aby fotografie dukanovských pokrmů u receptů byly autentické, proto jich zatím je tak málo. Pokud nějaké recepty vyzkoušíte, bude od vás velmi milé, když nám pošlete jejich fotografie.
Předem vám velice děkuji!

 

Většina úžasných pokrmů na dekorativních obrázcích byla připravená v brněnských restauracích:

Veselá Vačice – Běhounská 22, BrnoDukan 35a
Tomato – tř. Generála Píky 11, Brno

Šelepka – Šelepova 1, Brno

I když to nejsou přímo dukanovské recepty, tak si jistě v jejich jídelníčcích vyberete nějaké jídlo vhodné pro naši dietu. Dukan 28a

 

 

 

Děkujeme za svolení k uveřejnění obrázků.