R E K L A M A
PEČUJTE O ZDRAVÍ

O NÁS

Protože jsem si na vlastní kůži vyzkoušela úspěšnost Dukanovy diety a potvrdilo se mi, že je velmi účinná, (vlastně jsem z ní byla úplně nadšená), rozhodla jsem se rozšířit informace o této dietě také prostřednictvím těchto stránek. Dala jsem se dohromady s pár lidmi, kteří pomocí Dukanovy diety zhubli také i desítky kilogramů, takže s touto dietou mají mnoho zkušeností a mohou mi tedy velmi dobře poradit. Mám k dispozici také odborníka přes výživu, který Dukanovu dietu obézním lidem vřele doporučuje.

Věřím, že i díky těmto stránkám se Dukanova dieta dostane do povědomí lidí a pomůže tak mnoha nešťastníkům odhodit přebytečná kila. 

Pokud si nebudete vědět s něčím rady a budete chtít poradit, můžete se na nás obrátit. Na oplátku zase rádi uvítáme, pokud nám napíšete, jaké máte vy zkušenosti s Dukanovou dietou. Budeme moc rádi, když se nám pochlubíte s vašimi výsledky, kolik jste shodili a za jak dlouhou dobu, a pokud máte i nějaké fortografie, které bychom mohli  uveřejnit, abychom motivovali další zájemce o dietu, určitě nám je pošlete.

A protože jsem pro vaši inspiraci nasbírala spoustu receptů, uvítám, když i vy nám nějaké vaše recepty vhodné pro Dukanovu dietu pošlete, abychom mohli naši sbírku rozšířit.
Snažím se, aby fotografie dukanovských pokrmů u receptů byly autentické, proto jich zatím je tak málo. Pokud nějaké recepty vyzkoušíte, bude od vás velmi milé, když nám pošlete jejich fotografie.
Předem vám velice děkuji!