R E K L A M A
PEČUJTE O ZDRAVÍ

Jídelníček

Pro Vaši představu jsem vytvořila ukázkový jídelníček pro 1. ofenzívní fázi, kdy se smí jíst pouze čisté bílkoviny, a také pro 2. alternativní fázi, kdy střídáme pravidelně dny s čistými bílkovinami se dny bílkovino-zeleninovými.
Podívejte se, že strava může být opravdu pestrá, pokud budete chtít. Většinou to však skončí tak, že se nám nechce vyvařovat na každý den něco jiného, a tak si jedno jídlo dáme dvakrát i vícekrát v jednom týdnu. Zálež jen na vás, co vám bude lépe vyhovovat. Musíte však vždy dodržovat Dukanovy zásady.

 Já sama se přiznám, že mnou nabízený jídelníček obsahuje za den tolik jídla, že já sama bych to nebyla schopna sníst. Nedávám si k obědu 3 chody a k večeři 2, dokonce nejím ani 2 svačiny denně. Dám si pouze snídani, pak až oběd (většinou hlavní chod, někdy pouze vydatnou polévku), zákusek si dám jako odpolední svačinu, (někdy si ho nedám vůbec), a pak večeři. Taky si nevařím každý den nová jídla, klidně si dám něco víckrát po sobě, protože uvařit 1 porci je možné např. u steaku, ale u jiných jídel je to problém. A moje rodina většinou o moje jídla nemá zájem, takže co si navařím, to si také sním.

 


Taky zákusky mé rodině nejedou, když si můžou dát ty klasické, proto když si nějaký vyrobím, jím ho každý den, dokud ho celý nesním.


A v tom je tato dieta krásná! Každý si může jíst, kolik chce a kdy chce. Nejsme omezeni množstvím, kaloriemi ani počtem jídel denně. Jen musíme jíst pouze povolené potraviny!!!

 

Potřebné suroviny pro přípravu receptů najdete v našem eshopu  www.dietashopbrno.cz