Sýr Ďumbier LIGHT

Ďumbier LIGHT sýr je vhodný pro všechny tipy diet jako je například velmi populární Dukanova dieta, Ketogenní dieta, dieta mléčná, dieta bílkovinová nebo dieta Atkinsova. Ďumbier LIGHT sýr je vyrobený z kravského mléka, bez chemických látek, plný bílkovin a vápníku. Vhodný je i pro děti, které mají povinnou dietu, kde jsou zakázány tučné a sladké potraviny. Ďumbier LIGHT sýr má pouhých 2,7 tuku na 100 g a přesto je to velice chutný a kvalitní výrobek do salátů, pomazánek na smažení s kapkou oleje, na studené mísy nebo s celozrnným pečivem na snídani! Hubnutí nikdy nebylo snadnější!

Sýr Ďumbier LIGHT je vhodný i pro naše nejmenší děti ? Sýr má absolutně nezávadné složení. Je vyrobený z kravského mléka, má minimální obsah tuků a je NOVĚ úplně bez sacharidů, což je velmi vhodné pro lehkou a zdravou stravu nejen pro nás, ale i pro naše děti. Dále je sýr Ďumbier LIGHT vhodný i pro dospělé a děti trpící mononukleózou, kde je nařízený přísný dietní režim.
Sýr Ďumbier LIGHT má nově nutriční hodnoty 2.7 g tuku na 0 g sacharidůa na 100 g sýru. Díky těmto hodnotám můžeme sýr Ďumbiér LIGHT u Dukanovy diety konzumovat od 2. fáze bez omezení, na rozdíl od ostatních sýrů, které musíme počítat do tolerovaných potravin. Ďumbier

Uchovávání sýru Ďumbier LIGHT po otevření:
Po rozbalení cihličky z ochranného modrého obalu můžeme mít sýr v chladničce 2-3 dny. Zcela jistě je ale lepší sýr ihned zamrazit. Po vybalení z modrého obalu sýr nakrájíme na silnější plátky, vložíme do mikrotenového sáčku nebo zabalíme do potravinářské fólie a vložíme do mrazničky. Postupně dle přání vytahujeme. Mrazením sýr nepřijde o vynikající chuť, vůni ani konzistenci.

Sýr v kuchyni využívejte stejně jako sýry tučné. Pokud tento postup uchování sýru Ďumbier LIGHT nebudete dodržovat, může se velmi lehce stát, že sýr ponechán v ledničce bez zmrazení podlehne zkáze. Tedy si pamatujme: 2-3 dny v ledničce, dále dle data spotřeby vyznačené na zadní straně obalu uchováváme v mrazničce.Dobrou chuť bez výčitek!

Podmínky prodeje jsou následující:
Sýr se prodává pouze po celé cihle, nikdy NE méně. Cena cihly se odvíjí od váhy cihly. Váha cihly se pohybuje 2.2 – 2.5 kg. 1 kg sýru stojí 220 Kč. Poštovné a balné je 150,- Kč, při osobním odběru v Brně zdarma. Ode dne objednávky Vám zásilka přijde do 5 pracovních dnů.  Objednávku, prosím, zasílejte na email DumbierLIGHT@seznam.cz . Do mailu uveďte Vaše jméno a příjmení, adresu, telefon, počet kusů cihel a zda si přejete osobní odběr v Brně (ulice Údolní, po předchozí domluvě) nebo doručení na dobírku na Vaši adresu.

Novinky ohledně Ďumbier LIGHT sýru a spoustu receptů z něj můžete sledovat na facebooku na https://www.facebook.com/Ďumbier-LIGHT-sýr-ČESKÁ-Rep.ublika-1534165166864357/